.

Czarek Osieł Wicemistrzem Polski LK

W dniach 14-16 marca 2023 w Nowej Soli odbyły się Mistrzostwa Polski Kickboxing w wersji pełnokontaktowej Low Kick. W zawodach  wzięło udział 402 zawodników i zawodniczek ze 102 klubów. Dzięki pomocy finansowej Miasta Lublin w mistrzostwach brali udział zawodnicy Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej. Bardzo dobrze walczył Cezary Osieł i zdobył srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski Kickboxing Low kick w kategorii wagowej -60 kg wśród seniorów.  Czarek zdecydowanie wygrał walkę półfinałową, a w finale nieznacznie przegrał. To jest już drugi medal MP wywalczony w tym roku.
Bardzo dobrze walczyła Sylwia Lewandowska w kat. wag. -48 kg i niewiele zabrakło aby zdobyła medal.