.

Mistrzostwa Polski semi-contact - 2009

Mistrzostwa Polski Kickboxing Semi-contact

W sobotę 7 listopada w Tarczynie odbyły się Mistrzostwa Polski Kickboxing w wersji semi-contact
W zawodach wzięło udział 104 zawodników i zawodniczek z 24 klubów.
Ze Sportowego Klubu Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej dzięki dotacji Urzędu Miasta Lublin i Zarządu Województwa Lubelskiego wzięło udział 3 zawodników.
Najlepiej wypadł Adam Pietroniuk i wywalczył brązowy medal w kategorii najcięższej +94 kg. Adam wgrał pierwszą walkę, a nastepnie nieznacznie przegrał walkę o finał z utytułowanym zawodnikiem z Torunia - Markiem Marszałem.
Nie powidło się dwóm pozostałym zawodnikom. Artur Flis przegrał nieznacznie swoją pierwszą walkę w kategorii wagowej do 69 kg. Krystian Doroszrównież przegrał pierwszą walkę w kategorii wagowej do 79 kg.