.

Gala w Ełku - 2010

Gala kick-boxingu w Ełku

W sobotę 27 lutego w Ełku odbyła się Gala kick-boxingu podczas której odbyło się 11 walk. Nasz Klub reprezentowało 3 zawodników (Krzysztof Floriańczyk, Damian Kowalczyk i Rafał Aleksandrowicz).
Krzysiek walczył w drugiej walce z Zdrojewskim Patrykiem ( Akrobata Tarczyn ) w wersji low-kick (-81 kg). Była to walka trwająca 3-rundy po 2 minuty. Na punkty 3:0 zwyciężył Krzysiek Floriańczyk.
W 6-tej walce w wersji full-contact -57 kg Damian Kowalczyk walczył z Rafałem Karczem ( Fight Zone Wejherowo). Walka była bardzo widowiskowa i emocjonująca. Ostatecznie zwciężył Karcz 3:0.
W ostatniej 11 walce wieczoru Rafał Aleksandrowicz walczył z zawodnikiem gospodarzy Łukaszem Makarewiczem w wersji K1 3x 3 minuty (-95 kg). Zawodnicy walczyli między sobą po raz trzeci. Wcześniej dwukrotnie zwyciężył Rafał (w light-contakcie na POLISH OPEN 2008 i w full-contakcie w meczu Polska-Niemcy). W Ełku Rafał mimo narastającej przewagi nie mógł wygrać, gdyż nie posłał przeciwnika na deski (przy tej klasie zawodników jest to trudne do wykonania). Zatem na punkty zwyciężył zawodnik gospodarzy zwłaszcza, że sędziowie byli z "za między".