.

Mistrzostwa Polski Low kick, 2010

Mistrzostwach Polski Low-kick - brązowy medal

W dniach 18-19 września w Świebodzicach odbyły się Mistrzostwa Polski Kickboxing Seniorów i Kobiet w wersji Low-kick (pełnokontaktowe walki na ringu z kopnięciami na uda).
W zawodach wzięło udział 126 zawodników i zawodniczek z 43 klubów.
Dzięki dotacji Gminy Lublin i Politechniki Lubelskiej w mistrzostwach brali udział zawodnicy Sportowego Klubu Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej.
Najlepiej walczył Krzysztof Floriańczyk, który w kategorii wagowej do 86 kg zdobył brązowy medal. Krzysiek wygrał walkę z Nowakiem z Katowic, a walkę o finał przegrał na punkty z utytułowanym zawodnikiem z Kielc - Radosławem Rydzewskim, który później został Mistrzem Polski.
Blisko medalu był Rafał Budzyński, ale niestety przegrał walkę z utytułowanym Maciejem Domińczakiem z Zielonej Góry.
Następne mistrzostwa w semi- i full-contakcie 8-10 października w Siedlcach.