.

Mistrzostwa Polski K-1, 10-12.2011

Rafał Aleksandrowicz zdobył złoty medal i tytuł Mistrza Polski w K-1 Rules

W dniach 10-12 czerwca w Skarżysku Kamiennej odbywały się Mistrzostwa Polski w wersji K-1 Seniorów i Low-Kick Juniorów. W mistrzostwach brało udział 232 zawodników i zawodniczek z 60 klubów .
Dzięki dotacji z Gminy Lublin w mistrzostwach brał udział Rafał Aleksandrowicz i 3 juniorów. Już w piątek Rafał toczył pojedynek z Robertem Szymańskim (Puncher Wrocław), który wygrał 3:0. W sobotę przed czasem w drugiej rundzie pokonał Piotra Stańczaka (Palestra Warszawa). W niedzielę w półfinale przez dyskwalifikację pokonał Pawła Leniartka (UKS Barbakan Kraków. Natomiast w finale Rafał Aleksandrowicz na punkty 2:1 pokonał Patryka Proszka (ZKS Gwardia Zielona Góra)i zdobył złoty medal oraz tytuł Mistrza Polski w K-1 Rules w kat. wag. -86kg.
Juniorzy również bardzo dobrze zadebiutowali na Mistrzostwach Polski Kick-Boxing w wersji Low-kick.
Paweł Wojtasiewicz wygrał przed czasem swoja pierwszą walkę w kat. wag. -63,5 z Patrykiem Orwatem (UKS Barbakan Kraków), a walkę o medal przegrał przez poddanie z Maciejem Grzegorzewskim (HUMAN Białystok), który później został Mistrzem Polski.
Michał Grzegorczyk (-81 kg)przegrał pierwszą walkę 1:2 z Tomaszem Fabianem (OKK Oświęcim).
Kamil Daniec walkę o medal przegrał na punkty z Dawidem Kaczyńskim (UKS WILK GRAJEWO). Zawodnikom sekundował Dariusz Sigłowy.