.

Mistrzostwa Polski L-c i fc, 18-19.06.2011

Cztery medale na Mistrzostwach Polski Kick-Boxing

W dniach 18-19 czerwca w Ostrowcu Świętokrzyskim odbywały się Mistrzostwa Polski Kick-bixng light-contact Seniorów i Full-contact Juniorów. Dzięki dotacji z Gminy Lublin w Mistrzostwach ze Sportowego Klubu Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej wzięło udział 4 seniorów i 3 juniorów. Wszyscy zwodnicy bardzo dobrze walczyli, ale medale zdobyli tylko: Piotr Smoczyński (student III roku wydz. mechanicznego Politechniki Lubelskiej) srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski Kickboxing Light-contact w kategorii wagowej do 74 kg.
Łukasz Habza (student UMCS) srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski Kickboxing Light-contact w kategorii wagowej do 79 kg.
Michał Szafranek (student WSPA) brązowy medal Light-contact w najcięższej kategorii wagowej plus 94 kg.
Wśród Juniorów Kamil Daniec zdobył brązowy medal w wersji full-contact w kat. wag. do 71 kg.
Piotrek Smoczyński najpierw pokonał Grociak Wiktora (Barbakan Kraków), następnie Jasińskiego Marka (Dragon Starachowice), a w finale nieznacznie przegrał z Krawczykiem Marcinem (Kobyłka).
Łukasz Habza najpierw pokonał Marcinkowskiego Piotra (Legia Warszawa), następnie Pałkowskiego Arkadiusza (Beniaminek Starogard), a w finale nieznacznie przegrał z Bodo Bartoszem (Beniaminek Starogard).
Michał Szafranek pokonał Siutyłe Roberta (Spartakus Świdwin), a w walce o finał stoczył bardzo dobry pojedynek z utytułowanym Michałem Wszelakiem (TKKB Smok Toruń), który przegrał na punkty.
Junior Kamil Daniec najpierw przed czasem pokonał Kulesze Eryka (Legia Warszawa), a walkę o finał przegrał na punkty z Dziadkiem Marcinem (Team Brzeziny).
Z regionu lubelskiego SKKB PL był jedynym klubem biorącym udział w mistrzostwach.