.

Mistrzostwa Polski Light-contact - 8-10.06.2012

Kamil Bechta zdobywa brązowy medal

W dniach 8-10 czerwca w Lesznie odbyły się Mistrzostwa Polski Kick-Boxing Juniorów w wersji light-cotact i semi-contact.
W zawodach brali udział zawodnicy z 33 klubów. Dzięki dotacji z Gminy Lublin na Mistrzostwa w wersji light-contact zakawalifikowało i brało udział 2 zawodników z naszego Klubu.
Kamil Bechta zdobył brązowy medal w kategorii wagowej do 89 kg. Walkę o wyższy stopnień podium przegrał na punkty z Krzysztofem Stolarkiem (Dragon Gorzów Wielkopolski), który później został mistrzem.
Paweł Wojtasiewicz po wygranej pierwszej walce, drugą walkę o medal przegrał na punkty z Pawłem Pietrzakiem (KS Start Działdowo), który też został mistrzem w kategorii wagowej do 69 kg. Te mistrzostwa w wersji light-contact zaliczane są do punktacji sportu młodzieżowego.