.

Akademickie Mistrzostwa Polski - 2013

Sześć medali na Akademickich Mistrzostwach Polski
w Kickboxingu Kick-Light

Dn. 16-17.05.2013r. zawodnicy naszego Klubu startowali w Akademickich Mistrzostwach Polski w Kick-boxingu w formule Kick-light. Mistrzostwa odbywały się w gmachu głównym Politechniki Warszawskiej.
Złote medale wywalczyli Tomasz Borowiec w kategorii wagowej -84kg oraz Bartłomiej Kaczorowski kat. -79kg. Srebrny medal wywalczył Konrad Płaza -84kg. Pozostali zawodnicy: Dawid Filozof +94kg, Michał Grzegorczyk -89kg, Piotr Smoczyński -79kg wywalczyli medale brązowe
W zawodach brało udział 98 zawodników z 57 uczelni. Bartłomiej Kaczorowski i Piotr Smoczyński to studenci Politechniki Lubelskiej i jednocześnie członkowie KU AZS PL.
Pozostali medaliści to studenci WSSP w Lublinie.