.

Brązowy medal MP KL

W dniach 17-19 września 2021 w Kartuzach odbyły się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu w wersji Kick light.
W zawodach wzięło udział 258 zawodników i zawodniczek z 80 klubów. Ze Sportowego Klubu Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej brało udział 2 zawodników i zawodniczka.
Najlepiej walczył Cezary Osieł, który zdobył brązowy medal w kat -63 kg wśród seniorów. Czarek wygrał dwie walki. Pokonał przez TKO Piotra Kończyka (NINJA ACADEMY WARSZAWA) oraz wygrał 3:0 z Wiktora Dmochowskiego (Fight Academy Ostrołęka). Natomiast walkę o finał przegrał z Adrianem Malińskim (Strykowski Boxing Team).
Nie mieli szczęścia Ania Dudek i Krzysiek Kiszka, którzy przegrali swoje pierwsze walki. Do zawodów ich przygotowywał i sekundował Wojciech Dąbek.
Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest  przy pomocy finansowej Miasta Lublin.