.

Udany debiut w kickboxingu

Udany debiut na II Otwartym Świętokrzyskim Turnieju Kickboxingu K-1 Rules&Kick/Light/Contact_28.11.2020 - Skarżysko Kamienna. W zawodach wzięło udział 277 zawodników i zawodniczek z 47 klubów. Dzięki dotacji Gminy Lublin w zawodach wzięli udział zawodnicy z naszego klubu.
Dawid Uliński wywalczył 2 miejsce i srebrny medal w kat. wag. -63kg w wersji light-contact wśród juniorów. Dawid wygrał swoją pierwszą walkę z Dominikiem Diug (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź), natomiast w finale przegrał z utytułowanym Julianem Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała).
Adrian Milanowski wywalczył 3 miejsce i brązowy  medal w kat. wag. -71kg w K1 Rules wśród seniorów. Adrian wygrał swoja pierwszą walkę z Klaudiuszem Goss (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER), a w następną przegrał z Piotrem Zych (Sportowy Klub Kickboxing Kielce). Zawodników przygotowywał nasz utytułowany były zawodnik Jacek Puchacz.