.

Dwa medale MP K1

W dniach 9-11 października w Ełku odbyły się Mistrzostwa Polski Kickboxing Seniorów i  Juniorów  w  formule K1 Rules w których rywalizowało 190 zawodników i zawodniczek z 65 klubów. W zawodach ze Sportowego Klubu Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej startowały dwie osoby.

Cezary Osieł zdobył srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski w formule K1  w kat. wag. -57 kg wśród seniorów. Czarek walkę o finał wygrał przed czasem z Szymonem Zgodą (Palestra Warszawa) a finał po zaciętym boju przegrał na punkty z Piotrem Stępieniem  (MUKSW FF SPORT OPOCZNO).

Anna Dudek  wywalczyła  brązowy medal Mistrzostw Polski Kickboxing Juniorek w formule K1 w kat. wag. -52 kg wśród juniorek starszych. Ania przegrała walkę o finał z Dominiką Chylińską (Oświęcimski Klub Karate), która później  została Mistrzynią Polski wygrywając również walkę finałową.

Udział w zawodach Sportowego Klubu Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej był możliwy dzięki dotacji z Miasta Lublin.