.

Mistrzostwa Polski Low kick

Srebrny i brązowy medal MP Low kick

W dniach 18-20 września w Starachowicach odbyły się pierwsze w tym roku Mistrzostwa Polski Seniorów i  Juniorów. W wersji low kick  rywalizowało 349 zawodników i zawodniczek z 92 klubów. W zawodach brało udział dwóch zawodników i juniorka ze Sportowego Klubu Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej. Najlepiej walczyła Anna Dudek zdobywając srebrny medal i tytuł Wice mistrzyni Polski w kat. wag. -52 kg wśród juniorek starszych. Ania wygrała na punkty walkę półfinałową z  Wiktorią Kabzińską (KS Ziętek Team Kalisz), a w finale na punkty przegrała z zawodniczką gospodarzy z Alicją Siebyłą (Klub Sportowy DRAGON Starachowice).
Cezary Osieł zdobył brązowy medal w kat. wag. -57 kg wśród seniorów. Czarek walkę o finał przegrał na punkty z Patrykiem Babulą (Paco Team Mysłowice).
Natomiast. Piotr Smoczyński pechowoprzegrał swoją pierwszą walkę w najliczniej obsadzonej kat. wag. -81 kg (24 zawodników) z Dominikiem Kaletą (Sportowy Klub Kickboxing Kielce), który później został Mistrzem.
Udział w zawodach Sportowego Klubu Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej był możliwy dzięki dotacji z Miasta Lublin.