.

Srebro MP Low kick

W dniach 5-7 kwietnia 2019 roku w Nowym Targu odbyły Mistrzostwa Polski Kickboxing Low kick Seniorów i Juniorów.
W mistrzostwach brało udział 278 zawodników i zawodniczek z 78 klubów. Ze Sportowego Klubu Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej Cezary Osieł zdobył srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski Kickboxing low kick seniorów w kat. -57 kg. W walce o finał Czarek ponownie pokonał Kaspra Batrę (Scorpion Krępice), a walkę  finałową przegrał na punkty z Piotrem Stępień (MUKSW FF SPORT OPOCZNO).
Nie miała szczęścia w losowaniu juniorka Anna Dudek, która w pierwszej walce trafiła na Sandrę Sidorowicz (KS Gym Fight Wrocław) i przegrała walkę na punkty, a Sandra później wygrała kolejne walki i została Mistrzynią Polski w kategorii wagowej do 56 kg wśród juniorek starszych.
SKKB PL zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizuje przy pomocy finansowej Miasta Lublin.