.

Piotrek Smoczyński zdobył brązowy medal MP FC

W dniach 6-7.04.2018 r. w Kaliszu odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów Full-contact, w których wzięło udział 126 zawodników i zawodniczek z 42 klubów.
Dzięki pomocy finansowej z Miasta Lublin  w mistrzostwach mogli brać udział zawodnicy  naszego Sportowego Klubu Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej.
Piotr Smoczyński zdobył brązowy medal w kategorii wagowej -81 kg wśród seniorów. Piotrek wygrał zdecydowanie 3:0 swoją pierwszą walkę z Dawidem Dymkiewiczem (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno). Następnie wygrał walkę o medal 2:1 z zawodnikiem gospodarzy Maciejem Ciotuchą (KS Ziętek Team Kalisz). Zaciętą walkę o finał stoczył z utytułowanym Robertem Krasoniem z Piotrowskiej Szkoły Sztuk Walki TOM CENTER. Piotrek walkę początkowo wygrywał, ale otrzymane ostrzeżenia i znaczna przewaga wzrostowa zadecydowały ostatecznie o przegraniu na punkty tej walki.  Musiał zadowolić się brązowym medalem, a Krasoń wygrał również walkę finałową i został Mistrzem Polski.
Piotrka do zawodów przygotował i sekundował mu Dariusz Sigłowy.