.

Mistrzostwa Polski Kickboxing 2018

Dzięki jest pomocy finansowej z Miasta Lublin zawodnicy naszego klubu SKKB PL mogli brać udział w Mistrzostwach Polski Kickboxing K1 seniorów (klubów: 65,  zawodników w formule K1 Rules - 224), które odbyły się w Kartuzach w dn. 16-18 marca 2018 r. w Warszawie.
   Z naszego Klubu debiutował Krzysiek Kiszka i po raz kolejny startowała Czarek Osieł. Krzysiek przegrał na punkty swoją pierwszą walkę. Czarek po zaciętym boju musiał zadowolić się brązowym medalem, gdyż zwycięzcą został bardziej zmęczony (co widać na zdjęciach) Damian Roll. Następnym razem będzie lepiej, a już wkrótce Mistrzostwa Polski w Low kicku.

Tydzień wcześniej  w Mistrzostwach Polski Kickboxing Kick Light seniorów i juniorów (w licznie obsadzonych, bo aż 70 Klubów i 325 zawodników w formule kick-light), które odbyły się w Kartuzach w dniach  9-11 marca 2018 r. nasi zawodnicy debiutowali w rywalizacji sportowej. Bardzo dobrze walczyli nawet wygrywali, ale zabrakło doświadczenia i w końcówce przeciwnicy zdobyli więcej punktów i wygrali swoje walki.