.

Sylwia Lewandowska zdobyła brązowy medal ME

Mistrzostwa Europy WAKO  Mistrzostwa Europy WAKO

Sylwia Lewandowska zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Europy WAKO w K1 w kat. -48 kg wśród juniorek starszych, które odbywały w dniach 02-10 września 2017 w Skopje (Macedonia).
Na mistrzostwach pojechała z Kadrą Polski w kickboxingu. Stoczyła bardzo wyrównana walkę o finał z wysoką zawodniczką francuską SERRES MIG, a sędziowie po walce przyznali zwycięstwo 2:1 przeciwniczce. Francuska zawodniczka walkę finałową również przegrała 2:1 z ZECIRI SARA z Serbii. Poziom zawodniczek był bardzo wyrównany i niewiele brakowało, aby medal był innego koloru.

W macedońskim turnieju startowało 1563 zawodniczek i zawodników z 37 krajów, w tym 150-osobowa polska kadra narodowa. Największa liczbowo była reprezentacja Rosji 176 kickboxerów, a ponad setkę swych młodych sportowców wystawili także Węgrzy 138 osób, Włochy 112 i Grecja 111. Reprezentanci Polski wywalczyli 66 medali - 9 złotych, 11 srebrnych i 46 brązowych - w Mistrzostwach Europy Juniorów i Kadetów w kickboxingu, które odbyły się w macedońskim Skopje.

Klub korzysta  z pomocy finansowej Miasta Lublin przy realizacji zadania w zakresie szkolenia sportowego.