.

Sylwia Lewandowska Wicemistrzynią Polski w K-1

W dniach 9-12 czerwca 2016 r. we Wrocławiu odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów  Juniorów w K1 z udziałem 214 zawodników i zawodniczek z 59 klubów.
Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej reprezentowała jedynie Sylwia Lewandowska i  zdobył srebrny medal i tytuł Wicemistrzyni Polski Juniorek Starszych w wersji K-1 w kategorii wagowej do 48 kg.  Sylwia w pierwszą walkę wygrała na punkty z wiktorią pacholską   (Legion Głogów). Natomiast walkę finałowa przegrała na punkty z darią gruszką   (UKS Relaks Skarżysko Kamienna). Sylwi sekundował jej trener Wojciech Dąbek.

Sportowy Klubu Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej korzysta ze wsparcia finansowego z Gminy Lublin.