.

Tomek Borowiec zdobywa brąz na Pucharze Świata

W dniach 2-5 czerwca 2016 r. w Rimini we Włoszech odbyły się Puchar Świata WAKO w Kickboxingu w którym udział wzięli zawodnicy z 26 państw.

W zawodach dzięki wsparciu finansowemu z Gminy Lublin brał udział zawodnik Sportowego Klubu Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej.
Tomasz Borowiec zdobył brązowy medal Pucharu Świata w wersji full-contact w kategorii wagowej do 81 kg wśród seniorów.  Tomek w pierwszej walce pokonał  na punkty zawodnika z Włoch - Giornelli Lorenzo, a drugą walkę wygrał z Norwegiem - Bermueller Tobias_James. Natomiast walkę o finał przegrał na punkty z utytułowanym zawodnikiem z Niemiec Arturem Reis, który później zdobył puchar w tej kategorii.