.

Złoto i srebro Łukasza Steca na MPJ

W dniach 6-8 maja 2016 r. w Lesznie odbyły się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Juniorów, Kadetów Młodszych i Starszych Light Contact i Pointfighting z udziałem 496 zawodników i zawodniczek z 63 klubów.
W mistrzostwach dzięki wsparciu finansowemu z Gminy Lublin brali udział zawodnicy Sportowego Klubu Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej.
Łukasz Stec zdobył złoty medal i tytuł Mistrza Polski Juniorów w wersji Light-contact w kategorii wagowej do 89 kg.  Łukasz w pierwszej walce pokonał  Artsiona Malinowskiego (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk), a w finale wygrał z Michałem Borkowskim (Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki).
Łukasz zdobył jeszcze srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski Juniorów w wersji Pointfighting również w kategorii wagowej do 89 kg. Walkę o tytuł w tej formule przegrał na punkty z Michałem Borkowskim, z którym później wygrał finał w light-contakcie.
Konrad Nuciński nie miał szczęścia w losowaniu, gdyż w  light-contakcie w kategorii do 63 kg juniorów w pierwszej walce trafił na utytułowanego Pawła Zduna (DAN Świdnik) - Wicemistrz Europy i ubiegłoroczny Mistrz Polski, który również w tym roku potwierdził swoją dominację w obydwu formułach.
W mistrzostwach nie mógł wziąć udziału Daniel Koszyk, który w tym samym czasie brał udział i bardzo dobrze zaprezentował się w półfinale programu Must be the Music. Tylko muzyka.