.

Rafał Budzyński zdobył brązowy medal Pucharu Europy w kickboxingu w wersji full-contact seniorów

W dniach 29.04 - 1.05.2016 r. w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się zawody Pucharu Europy w kickboxingu w których wzięło udział 405 zawodników i zawodniczek z 76 klubów ( w tym 12 klubów zagranicznych). Dzięki pomocy finansowej miasta Lublin w mistrzostwach brał udział zawodnik z naszego Klubu (Sportowego Klubu Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej).
Rafał Budzyński zdobył brązowy medal  Pucharu Europy w kickboxingu w wersji full-contact seniorów w kategorii wagowej do 71 kg. Stoczył on bardzo dobra zacięta walkę o finał, ale przegraną na punkty z zawodnikiem Ukrainy  Pavlo Kondratovem, który później zdobył puchar w tej wadze.