.

Złoty, srebrny i 2 brązowe medale MP FC

-- Łukasz Stec
W dniach 15-17 kwietnia 2016 r. w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się Mistrzostwa Polski Kickboxing  Seniorów i Junior w wersji full-contact w których wzięło udział 203 zawodników i zawodniczek z 58 klubów. Dzięki pomocy finansowej miasta Lublin w mistrzostwach brali udział zawodnicy z naszego Klubu (Sportowego Klubu Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej).
Łukasz Stec zdobył złoty medal i tytuł Mistrza Polski Juniorów w kategorii wagowej do 86 kg wśród juniorów starszych. W walce finałowej Łukasz pokonał przed czasem Artsiona Malinowskiego (Klub Sportowy Semiramida Pułtusk), który został poddany przez trenera w drugiej rundzie.
Tomasz Borowiec zdobył srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski Seniorów w kategorii wagowej do 81 kg. Tomek pierwszą walkę wygrał na punkty z Michałem Cyganikiem (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK), w drugiej walce znokautował kopnięciem na głowę Łukasza Mroczka (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski), a walkę finałową przegrał na punkty z obrońca tytułu Kacprem Frątczakiem (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra).
Paulina Szewczuk zdobyła brązowy medal wśród seniorek w kategorii wagowej do 56 kg. Paulina walkę o finał przegrała na punkty z utytułowaną Dorotą Godziną (X Fight Piaseczno).
Daniel Koszyk zdobył brązowy medal wśród juniorów starszych w kategorii wagowej najcięższej plus 91kg. Daniel walkę o finał przegrał na punkty z Markiem Kiełbikiem (Klub Taekwon-do Tradycyjnego Łódź), który później został Mistrzem Polski. Walkę tę Daniel mógł wygrać gdyby wykonał limit kopnięć, co spowodowało przyznanie jemu ujemnego punktu  i tym samym przegranie wyrównanej walki.
Bardzo dobrze walczył Rafał Budzyński w kategorii wagowej do 71 kg wśród seniorów. Wygrał pierwszą walkę na punkty z Michałem Cyganikiem (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK), a walkę o medal mimo wyraźnej przewagi nad kadrowiczem Szymonem Salachną   (Beskid Dragon Bielsko-Biała) przegrał 1:2 zapewne przez otrzymany ujemny punkt  za ostrzeżenie-niskie pochlanie głowy.
Junior Konrad Nuciński (-63,5 kg) przegrał na punkty swoja pierwszą walkę z późniejszym mistrzem w tej kategorii - Dionizy Warszczuk   (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra). Natomiast senior Dawid Pogoda (-67 kg) przegrał walkę o medal z Tomaszem Micigolskim ( KKS Sporty Walki Poznań).