.

Tomek Borowiec zdobył Puchar Europy

SLOVAK OPEN 2016
W dniach 19-21 lutego w Bańskiej Bystrzycy odbył  sie Międzynarodowy Turniej SLOVAK OPEN z udziałem 829 zawodników z 68 klubów  z 9 krajów.
W turnieju dzięki wsparciu finansowemu z Gminy Lublin brał udział zawodnik naszego Klubu.
Tomasz Borowiec zajął pierwsze miejsce i zdobył Puchar Europy w kategorii wagowej do 86 kg w wersji full-contact.
Tomek wygrał dwie walki. W walce półfinałowej  pokonał na punkty Michala Laibl ( CSFU), a w walce finałowej pokonał  na punkty dzięki wcześniejszemu powaleniu na ring  również zawodnika  gospodarzy Daniela Navara (CSFU). Sukces ten napawa optymizmem przed kwietniowymi Mistrzostwami Polski, gdyż był to pierwszy start Tomka po dwuletniej przerwie.