.

MPJ - 2 złote medale i srebrny

W dniach 29-31 maja 2015 r. w Ostrowcu Świętokrzyskim  odbyły się Mistrzostwa Polski Kickboxing Juniorów w wersji light-contact i poinfighting. Dzięki dotacji z Gminy Lublin w zawodach brali udział zawodnicy z naszego Klubu. W tych mistrzostwach brało udział 177 zawodników i zawodniczek z 45 klubów.
Daniel Koszyk  i Łukasz Stec zdobyli złote medale i tytuły Mistrzów Polski Juniorów w Kickboxingu Pointfigting. Daniel w walce finałowej w kategorii najcięższej +94 kg pokonał na punkty  Marcina Wajgelta (Klub Sportowy PROSNA Kalisz), a Łukasz w kategorii wagowej do 89 kg  wygrał walkę finałową przez przewagę techniczną z Łukaszem Winieckim (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno).
Daniel Koszyk zdobył jeszcze srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski Juniorów w kickboxingu w formule light-contact również w kategorii najcięższej +94 kg. Walkę o medal wygrał z Patrykiem Ziętalą (Ostrowiecki Klub Sportów Walki Ostrowiec Świętokrzyski), a finałową przegrał z Aleksanderem Stawirej (KS ZIĘTEK Team Kalisz).
Natomiast Łukasz w light-contakcie w pierwszej walce trafił na doświadczonego i utytułowanego zawodnika Artura Stańczaka (Ożarowska Szkoła Kickboxingu Ożarów Mazowiecki) i przegrał  zacięta walkę na punkty pozostając poza strefą medalową, a przeciwnik zdobył później złoty medal w tej kategorii wag. -89 kg.
Bardzo  dobrze spisała się Sylwia Lewandowska w kategorii wagowej do 50 kg. Wygrała pierwszą walkę w light-contakcie z Dominiką Błaszczyk (KS ZIĘTEK Team Kalisz), a następną walkę o medal przegrała na punkty z najlepszą zawodniczką mistrzostw - Martą Pyrą (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski). Walki w light-contakcie zaliczane są do punktacji w Sporcie Młodzieżowym.

W niedzielę 31 marca w Ostrowcu Świętokrzyskim walczyli również seniorzy  w zawodach Pucharu Polski. Złoty medal na tym Pucharze w light-contakcie zdobył Cezary Osieł w kategorii wagowej do 57 kg.