.

Dobry debiut na MPJ Low kick

MPJ_LK_2015

W dniach 27-29 marca 2015 r. w Ożarowie Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Polski Kickboxing Juniorów w wersji low kick. Dzięki dotacji z Gminy Lublin w zawodach brali udział juniorzy z naszego Klubu.
W tych mistrzostwach brało udział 137 zawodników i zawodniczek z 58 klubów.
Brązowy medal zdobył Łukasz Stec w kat. wag. -86kg wśród juniorów starszych. Łukasz walkę o finał przegrał na punkty z zawodnikiem gospodarzy z Arturem Stańczakiem   (Ożarowska Szkoła Kickboxingu), który później został Mistrzem Polski.
Wśród juniorów młodszych dobrze walczył Daniel Koszyk w kategorii najcięższej +89 kg przegrywając walkę o medal z Dariuszem Rzeźnickim  (Ożarowska Szkoła Kickboxingu).
Naszym zawodnikom do wygrania walk zabrakło tylko doświadczenia, gdyż na ringu walczyli pierwszy raz.