.

Srebrny medal na MP Kick Light

W dniach 13-15 lutego w Kartuzach odbyły się Mistrzostwa Polski Kickboxing Kick Light Seniorów i Juniorów. Dzięki dotacji z Gminy Lublin w zawodach brali udział seniorzy i juniorzy z naszego Klubu.
W tych mistrzostwach brało udział 222 zawodników i zawodniczek z 52 klubów.
Najlepiej walczył Cezary Osieł zdobywając srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski Seniorów w kategorii wagowej do 57 kg. Czarek w walce o finał pokonał jednogłośnie na punkty Pawła Dąbrowskiego z  klubu KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GDAŃSKI, a finał przegrał na punkty z Damianem Śpiewakiem z Klubu Sportowego DRAGON Starachowice.
Pozostali zawodnicy dobrze walczyli , ale przegrali na punkty swoje walki eliminacyjne i nie doszli do strefy medalowej.