.

Puchar Świata w Szeged -2014

PS-2014_Szeged

Puchar Swiata WAKO w Szeged
W dniach 15-18 maja 2014r. w Szeged na Węgrzech odbywały się zawodu Pucharu Świata WAKO w kickboxingu.
Dzięki dotacji Gminy Lublin w zawodach brali udział zawodnicy naszego Klubu i promowali Lublin jako miasto inspiracji.
Rafał Aleksandrowicz startował w wersji low-kick w kategorii wagowej do 86 kg. W czwartek (15-05) w pierwszej walce pokonał 3:0 zawodnika gospodarzy Borbély Ádám i zapewnił sobie już brązowy medal. Walkę o finał stoczył z aktualnym Mistrzem Świata w tej kategorii - Abakarov Basir z Rosji. Niestety walkę przegrał przez RSC w trzeciej rundzie. Abakarov w finale przez KO pokonał Mamedau Tsimura (BLR).
Marcin Sigłowy zdobył brązowy medal w kategorii wagowej do 63 kg w wersji kick-light, a walkę o finał przegrał z   Cechin Artiom (MDA).
Miłosz Kutyła w kategorii do 74 kg w wersji kick-light seniorów przegrał walkę o medal z zawodnikiem gospdarzy z Zsarkó Dániel Péter (HUN ).
Zawodników przygotowywał i sekundował im Dariusz Sigłowy.