.

Marcin Sigłowy Wicemistrzem Polski Juniorów full-contact

W dniach 25-27 kwietnia w Ostrowie Wielkopolskim odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w kickboxingu w wersji full-contact. W mistrzostwach brało udział 107 zawodników i zawodniczek z 41 klubów. Dzięki dotacji z Gminy Lublin w zawodach z powodzeniem brali udział zawodnicy Sportowego Klubu Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej. W kategorii wagowej do 60 kg Marcin Sigłowy zdobył srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski Juniorów. Marcin w walce o finał przed czasem pokonał Patryka Jabłońskiego (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport). Przeciwnik był 3-krotnie liczony i w drugiej rundzie sędzia zakończył walkę. Natomiast do walki finałowej Mracin nie mógł wyjść z powodu kontuzji i musiał zadowolić się 2 miejscem. Swojemu synowi sekundował Dariusz Sigłowy.

GUERRIER FIGHT NIGHT 2014

W trakcie gali odbyło się 9 walk. W czwartej walce gali walczył nasz zawodnik Bartłomiej Tarnowski
Bartek walczył z Robertem Szymańskim z klubu Center Team Odolanów. Walka odbyła się na zasadach K-1  w formule pro-am. Bartek przegrał tę walkę jednogłośnie na punkty. Jednak trener  Dariusz Sigłowy jest zadowolony z występu swojego zawodnika. Walka była czysta, stoczona  na dość wysokim poziomie technicznym. Odbyło się bez poważniejszych urazów i kontuzji. Był to kolejny sprawdzian  dla Bartka w formule ringowej przed startem w Pucharze Świata w Szeged w dn.15-18.05.2014.