.

MP Młodz.. i Jun. Low kick 2009

Dwa brązowe medale w low-kicku

W dniach 30-31 maja w Skarżysku Kamiennej odbywały się Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców w Kick-boxingu w wersji low-kick (pełny kontakt dodatkowo z kopnięciami na uda).
Wśród Młodzieżowców brązowe medale wywalczyliPaweł Kawalerski w kategorii wagowej do 86 kg oraz Bartosz Wrzos w kategorii wagowej do 81 kg.
Obaj zawodnicy reprezentowali Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej.
Trzeci zawodnik Krystian Dorosz przegrał swoją pierwszą walkę i znalazł się poz podium.
Trener zawodników Sylwester Protas był bardzo zadwolony z debiutu swoich podopiecznych w tej formule walki.
Paweł był bardzo bliski awansu do finału, ale niestety w końcówce walki przyjął kilka ciosów, które zadecydowały o wyniku. Walkę tę wygrał 2:1 Piotr Struś i to on awansował dalej.
Pozostali zawodnicy walki przegrali na punkty.