.

Piotrek Smoczyński Wicemistrzem Polski

W dniach 8-10 maja 2015 r. w Lesznie  odbyły się Mistrzostwa Polski Kickboxing Seniorów i Kadetów w wersji light-contact i pointfighting.
Dzięki dotacji z Gminy Lublin w zawodach brali udział zawodnicy z naszego Klubu.
W tych mistrzostwach brało udział 370 zawodników i zawodniczek z 49 klubów.
Piotr Smoczyński (student PL) zdobył srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski Kickboxing Light-contact Seniorów w kategorii wagowej do79 kg. Piotrek w pierwszej walce jednogłośnie na punkty pokonał Konrada Stachowicza (Krakowska Akademia Taekwon-do), walkę o finał wygrał z Waldemarem Misiakiem (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion Nowy Dwór Mazowiecki), a w finale przegrał na punkty z obrońcą tytułu Łukaszem Wichowskim (KS X FIGHT Piaseczno).
Natomiast Rafał Aleksandrowicz w kat. wag. -89 kg Seniorów przegrał na punkty walkę o medal z Mateuszem Cejmerem (KS START Działdowo).