.

Złoto i brąz w full-contakcie

W dniach 8-9 listopada w Brzezinach odbyły się Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Kickboxing Full-contact. Dzięki dotacji z Gminy Lublin w zawodach brało udział 2 zawodników i trener ze Sportowego Klubu Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej.
Bardzo dobrze walczył Bartłomiej Tarnowski, który zdobył złoty medal i Tytuł Młodzieżowego Mistrza Polski w full-contakcie w kategorii  wagowej do 67 kg. Bartek w walce o finał pokonał przed czasem Pawła Słowika (UKS Barbakan Kraków). Przeciwnika w 3 rundzie poddał trener, gdyż była zbyt duża przewaga. W walce finałowej Bartek walczył z zawodnikiem gospodarzy Michałem Muszyńskim  (KS Zietek Team Brzeziny). W pierwszej rundzie po silnych ciosach przeciwnik był dwukrotnie liczny, ale walka trwała jednak 3-rundy i  zakończyła się jednogłośnym zwycięstwem Bartka.
Paweł Wojtasiewicz (student PL) zdobył brązowy medal w kategorii wagowej do 75 kg. Walkę o medal wygrał jednogłośnie na punkty z Damianem Chilińskim (Zamek Kurzętnik). Natomiast walkę o finał przegrał na punkty z Przemysławem Biniendą (KS POLONIA Leszno 1912), który później w finale przegrał  1:2 z Michałem Ciach (MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD).
Zawodnikom sekundował Dariusz Sigłowy, któremu później gratulowali trenerzy kadry i zapowiedzieli powołanie  zawodników na zgrupowanie Kadry Polski.