.

Tomek Borowiec Mistrzem Polski w Full-contact

W dniach 25-27 października w Kurzętniku odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w Kickboxingu Full-contact. W mistrzostwach dzięki wsparciu finansowemu z Gminy Lublin brali udział zawodnicy i trener Sportowego Klubu Kick-Boxing Politechnki Lubelskiej. W zawodach brali udział zawodnicy i zawodniczki z 40 klubów.
Bardzo dobrze zaprezentował się Tomasz Borowiec, który w kategorii wagowej do 81 kgzdobył złoty medal i Tytuł Mistrza Polski. Tomek w walce finałowej pokonał jednogłośnie na punkty 3:0 zawodnika z Poprawa Siedlików - Olek Norbert. Wcześniej w walce o finał Tomek pokonał również jednogłośnie na punkty Mariusza Niziołka z klubu XFIGHT Piaseczno-Zawodowego Mistrza Świata full- contact, wielokrotnego medalistę mistrzostw Polski,Europy i Świata, brązowego medalistę Igrzysk Sportów Walki full contact Pekin 2010 . Wywalczony tytuł zapewnił Tomkowi pewne miejsce w reprezentacji Polski i udział w Mistrzostwach Świata w Turcji, które odbędą się w dn.30.11-08.12.2013r. Tomek dwa tygodnie temu wygrał również turniej Scandinavian Open w wadze -81kg w formule Ful-contact, który odbywał się w Norwegi w Oslo.
Brązowy medal zdobyła również Izabela Borzęcka w kategorii wagowej do 56 kg. Tym razem ponownie w walkę o finał przegrała z Karoliną Gleisner z klubu Boksing Zielona Góra (dwa tygodnie temu walczyła z nią w wersji Kick light).
Piotr Smoczyński niestety przegrał pierwszą walkę 1:2 z Radosławem Radomskim z Klubu z Siedlikowa i nie znalazł się w strefie medalowej.