OSIĄGNIĘCIA ORAZ ORGANIZOWANE IMPREZY

PRZEZ

SPORTOWY KLUB KICK-BOXING POLITECHNIKI LUBELSKIEJ
w 2002 r.

• Na turnieju eliminacyjnym do Mistrzostw Polski Kick-Boxing w wersji Semi-Contact, który odbył się w Piasecznie 16 lutego 2002r.

III miejsce zajął Robert Sigłowy w kategorii wagowej do 63 kg i zakwalifikował się na Mistrzostwa Polski, ale nie brał w nich udziału.

•  Na I turnieju eliminacyjnym do Mistrzostw Polski Kick-Boxing w wersji Light-Contact, który odbył się w Piotrkowie Trybunalskim 27 kwietnia 2002r.

II miejsce zajął Adam Pietroniuk w kategorii wagowej do 94 kg

III miejsce zajął Nikodem Pikor w kategorii wagowej do 74 kg

•  Na II turnieju eliminacyjnym do Mistrzostw Polski Kick-Boxing w wersji Light-Contact, który odbył się w Lublinie 18 maja 2002r w hali sportowej Politechniki Lubelskiej organizowany przez nasz Klub.

I miejsce zajął Artur Flis w kategorii wagowej do 57 kg,Grzegorz Adamczyk w kat. wagowej do 89 kg oraz Jacek Puchacz w kategorii wagowej +94 kg,

II miejsce zajął Marek Soboń w kategorii wagowej do 74 kg.

III miejsce zajął Piotr Lisiak w kategorii wagowej do 57kg.

• W klasyfikacji po dwóch turniejach Mistrzem Polski Wschodniej w Kick-Boxingu w wersji Light-Contact i złote medale zdobyli:

Artur Flis w kategorii wagowej do 57 kg, Grzegorz Adamczyk w kategorii wagowej do 89 kg oraz
Jacek Puchacz w kategorii wagowej +94kg.

Vice Mistrzem Polski Wschodniej i srebrny medal zdobył Marek Soboń w kategorii wagowej do 74 kg.

• Na Mistrzostwa zakwalifikowali się Mistrzowie i Vice Mistrzowie Polski Wschodniej wyżej wymienieni oraz Dariusz Sigłowy (-69kg), Adam Pietroniuk (-94kg) i Monika Tokarsk (Grzesiak) (-60kg).

• Na Mistrzostwach Polski Kick-Boxing w wersji Light-Contact Seniorów i Kobiet 15 czerwca w Radomiu.

Złoty medal i tytuł Mistrza Polski zdobył Artur Flis w kategorii wagowej –57 kg

Srebrny medali tytuł Wicemistrza Polski zdobył Grzegorz Adamczykw kat. wagowej –94 kg.

•      Na zawodach odbywających się pod nazwą Puchar Polski w Kick-boxingu Full-Contact w dniach 27-28 września 2002r. w Koszalinie

I miejsce zająłJacek Puchacz w kategorii wagowej powyżej 94kg

III miejsce zajął Artur Flis w kategorii wagowej do 57kg

• Na zawodach odbywających się pod nazwą Puchar Polski w Kick-boxingu Light-Contact sprawdzający przed Mistrzostwami Europy w dniach 11-12 października 2002r. w Helu

I miejsce zająłArtur Flis w kategorii wagowej do 57kg

I miejsce zajął Jacek Puchacz w kategorii wagowej powyżej 94kg

II miejsce zajął Marek Soboń w kategorii wagowej powyżej 69kg

Gdyby nie kontuzja odniesiona w finałowym pojedynku to Artur Flis pojechałby na Mistrzostwa Europy. Na Mistrzostwach Europy brązowy medal zdobył Piotr Kobylański, który był dwukrotnie pokonany (MP i PP) przez Artura.

• Na turnieju eliminacyjnym do Mistrzostw Polski Kick-Boxing w wersji Full-Contact, który odbył się w Szkole Podstawowej Nr 21 w Lublinie organizowany przez nasz klub w wersji light-contact w dniach 22-26 listopada 2002 roku.

I miejsca  zajęli  Artur Flis -57kg, Robert Sigłowy -63kg Marek Soboń-71kg, Jacek Puchacz +91kg

• Na Mistrzostwach Polski Kick-Boxing w wersji Full-Contact Seniorów i Kobiet 6-7 grudnia we Wrocławiu.

Złoty medal i tytuł Mistrza Polski zdobył Jacek Puchacz w kategorii wagowej –+91 kg