POLITECHNIKI LUBELSKIEJ

Rejestracja

Sportowego Klubu Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej

Dnia 23.04.1998r.

1. Na I turnieju eliminacyjnym do Mistrzostw Polski Kick-Boxing w wersji Light-Contact - 24 kwietnia w Piasecznie.

I miejsce zajął Marek Soboń w kategorii wagowej do 74 kg i Jacek Puchacz w kat. wagowej +89kg,

II miejsce zajął Mariusz Malik, a w kategorii +89 kg , Grzegorz Adamczyk w kategorii wagowej do 84 kg i Artur Grela w kategorii do 74 kg,

III miejsce zajął Michał Gieroba w kategorii wagowej do 69 kg i Adam Mazur w kat. wag. do 79kg

1. Na Mistrzostwach Strefy Wschodniej będących II turniejem eliminacyjnym do Mistrzostw Polski Kick-Boxing w wersji Light-Contact - 10 maja w Siedlcach.

I miejsce zajął Marek Soboń w kategorii wagowej do 74kg, Jacek Puchacz w kategorii wagowej +89kg, Mariusz Malik w kategorii do 89 kg i Michał Gieroba w kategorii do 69 kg,

II miejsce zajął Grzegorz Adamczyk w kategorii wagowej do 84 kg i Adam Mazur w kategorii wagowej do 74 kg.

1. W klasyfikacji po dwóch turniejach Mistrzem Strefy Wschodniej w Kick-Boxingu w wersji Light-Contact został Jacek Puchacz w kategorii wagowej +89kg, Mariusz Malik w kategorii wagowej do 89kg i Marek Soboń w kategorii wagowej do 74kg,
  2. Vice Mistrzem Strefy Wschodniej został Grzegorz Adamczyk w kategorii wagowej do 84kg, Mariusz Malik w kategorii wagowej +89kg i Michał Gieroba w kategorii do 69kg,

III miejsce zajął Adam Mazur w kategorii wagowej do 74kg i Artur Grela w kat. wag. do 74kg.

1. Na Mistrzostwa zakwalifikowali się wszyscy wyżej wymienieni zawodnicy oprócz Artura Greli, a nasz klub najlepiej wypadł w swojej strefie (na mistrzostwa zakwalifikowało się 6 zawodników w 7 kategoriach wagowych).
  2. Na Mistrzostwach Polski Kick-Boxing w wersji Light-Contact , które odbyły się w dniach 23-24 maja 1998r. we Wrocławiu.

Srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polskizdobył Marek Sobońw kat. wag. do 74 kg

Brązowy medal zdobył Michał Gieroba w kategorii wagowej do 69 kg,

Brązowy medal zdobył Jacek Puchacz w kategorii wagowej +89 kg,

Pozostali zawodnicy zajęli miejsce 5-8, nasz klub wypadł najlepiej ze wszystkich klubów strefy wschodniej, a wśród mężczyzn zajął 5 miejsce.

1. Puchar Polski w wersji Full-Contact i 1 miejsce w kategorii wagowej + 91 kg zdobył Jacek Puchacz, na zawodach odbywających się pod nazwą Puchar Polski w Kick-boxingu Full-contact w dniach 19-21 czerwca 1998 r. w Zielonej Górze.
  2. Na Mistrzostwach Polski Kick-Boxing w wersji Full-Contact 10-11 października 1998r. w Ełku

Brązowy medal zdobył Grzegorz Adamczykw kategorii wagowej do 91kg

Brązowy medal zdobył Jacek Puchacz w kategorii wagowej +91 kg,

1. Jacek Puchacza został powołany do kadry Polski Light-Contact i bierze udział w przygotowaniach do wyjazdu na Mistrzostwa Europy.
  2. Na Mistrzostwach Europy Kick-Boxing w wersji Light-Contact

Brązowy medal zdobył Jacek Puchaczw kategorii wagowej +89kg w LEVERKUSEN (Niemcy) w dniach 25-29.11.1998 r.