..

...

Jakub Kalinowski znowu jedzie na MŚ WAKO

W Sarajewie Jakub Kalinowski nie miał szczęścia w losowaniu i w pierwszej walce trafił na reprezentanta Niemiec  RMADAN AL-AMIN (GER), który później ponownie został Mistrzem Świata. Kuba będzie miał jeszcze jedną szansę w tym roku na zdobycie medalu, gdyż jedzie na  Mistrzostwa Świata WAKO w Kickboxingu PF, 23.11-01.12.2019 w Antalya (Turcja).
Czytaj więcej...

Jakub Kalinowski na Mistrzostwach Świata WAKO

 Na Mistrzostwa Świata WAKO (21-26.X) do stolicy Bośni i Hercegowiny  w Sarajewie dzięki wsparciu finansowemu z Gminy Lublin  pojechał zawodnik Sportowego Klubu Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej Jakub Kalinowski. Kuba startuje w kategorii -84 kg w wersji Light-contact. Walczy z Niemcem RMADAN AL-AMIN...
Czytaj więcej...

Puchar Polski Low Kick

Puchar Polski Low kick

W dniach 20-22.09.2019 w Jarosławiu odbył się  Puchar Polski Juniorów i Seniorów w Low Kicku. W zawodach wzięło udział 86 zawodników i zawodniczek z 36 klubów. Ze Sportowego Klubu Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej Cezary Osieł zajął I miejsce i zdobył Puchar Polski w kat. wag. -57 kg wśród seniorów...

Czytaj więcej...

Treningi

Treningi kick-boxingu z elementami K1,
Low kick, MMA i samoobrony
odbywają się w sali SP nr 21
w ramach projektu "Sportowa Szkoła"
w Lublinie przy ulicy Zuchów 1
Wznawiamy treningi od 17-08-2020r
i zapisy do programu KLUB 2020
Więcej informacji jest w zakładce:
Treningi i
Rozkład treningów

Kalendarz SKKBPL

loader

Newsletter

Zapraszamy na treningi
Klub jest parterem programu 
"Rodzina Trzy Plus" oraz "Ogólnopolska Karta dużej rodziny"
Obserwuj nasz Klubu na  FacebookuInstagramie i 
Twitterze
Kalendarz imprez sportowych PZKb w 2020r.

Aktualności

PS-2014_Szeged

Puchar Swiata WAKO w Szeged
W dniach 15-18 maja 2014r. w Szeged na Węgrzech odbywały się zawodu Pucharu Świata WAKO w kickboxingu.
Dzięki dotacji Gminy Lublin w zawodach brali udział zawodnicy naszego Klubu i promowali Lublin jako miasto inspiracji.
Rafał Aleksandrowicz startował w wersji low-kick w kategorii wagowej do 86 kg. W czwartek (15-05) w pierwszej walce pokonał 3:0 zawodnika gospodarzy Borbély Ádám i zapewnił sobie już brązowy medal. Walkę o finał stoczył z aktualnym Mistrzem Świata w tej kategorii - Abakarov Basir z Rosji. Niestety walkę przegrał przez RSC w trzeciej rundzie. Abakarov w finale przez KO pokonał Mamedau Tsimura (BLR).
Marcin Sigłowy zdobył brązowy medal w kategorii wagowej do 63 kg w wersji kick-light, a walkę o finał przegrał z   Cechin Artiom (MDA).
Miłosz Kutyła w kategorii do 74 kg w wersji kick-light seniorów przegrał walkę o medal z zawodnikiem gospdarzy z Zsarkó Dániel Péter (HUN ).
Zawodników przygotowywał i sekundował im Dariusz Sigłowy.

Strona zawodów - http://www.worldcupszeged.hu/?page=results

 

PARTNERZY

Politechnika Lubelska  UM Lublin  Lubelskie    PZKb   FSMM Rodzina 3 PlusKarta dużej rodziny

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest  przy pomocy finansowej Miasta Lublin

Media i Sponsorzy

Twitter  Instagram  Facebook