.



.

...

Jakub Kalinowski znowu jedzie na MŚ WAKO

W Sarajewie Jakub Kalinowski nie miał szczęścia w losowaniu i w pierwszej walce trafił na reprezentanta Niemiec  RMADAN AL-AMIN (GER), który później ponownie został Mistrzem Świata. Kuba będzie miał jeszcze jedną szansę w tym roku na zdobycie medalu, gdyż jedzie na  Mistrzostwa Świata WAKO w Kickboxingu PF, 23.11-01.12.2019 w Antalya (Turcja).
Czytaj więcej...

Jakub Kalinowski na Mistrzostwach Świata WAKO

 Na Mistrzostwa Świata WAKO (21-26.X) do stolicy Bośni i Hercegowiny  w Sarajewie dzięki wsparciu finansowemu z Gminy Lublin  pojechał zawodnik Sportowego Klubu Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej Jakub Kalinowski. Kuba startuje w kategorii -84 kg w wersji Light-contact. Walczy z Niemcem RMADAN AL-AMIN...
Czytaj więcej...

Puchar Polski Low Kick

Puchar Polski Low kick

W dniach 20-22.09.2019 w Jarosławiu odbył się  Puchar Polski Juniorów i Seniorów w Low Kicku. W zawodach wzięło udział 86 zawodników i zawodniczek z 36 klubów. Ze Sportowego Klubu Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej Cezary Osieł zajął I miejsce i zdobył Puchar Polski w kat. wag. -57 kg wśród seniorów...

Czytaj więcej...

Treningi

Treningi kick-boxingu z elementami K1,
Low kick, MMA i samoobrony
odbywają się w sali SP nr 21
w ramach projektu "Sportowa Szkoła"
w Lublinie przy ulicy Zuchów 1
Wznawiamy treningi od 17-08-2020r
i zapisy do programu KLUB 2020
Więcej informacji jest w zakładce:
Treningi i
Rozkład treningów

Kalendarz SKKBPL

loader

Newsletter

Zapraszamy na treningi
Klub jest parterem programu 
"Rodzina Trzy Plus" oraz "Ogólnopolska Karta dużej rodziny"
Obserwuj nasz Klubu na  FacebookuInstagramie i 
Twitterze
Kalendarz imprez sportowych PZKb w 2020r.

Aktualności

AMP-2014

W dniach 15-16 maja 2014 r. w Gmachu Politechniki Warszawskiej odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Kickboxingu w wersji kick light. Nasz zawodnik Bartłomiej Tarnowski  studiujący w Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie zdobył tytuł Akademickiego Wicemistrza Polski w kategorii wagowej do 69 kg. Bartek wygrał dwie walki, a walkę finałową stoczył z  Michałem Polakiem (KS Gwiazda Bydgoszcz). Po bardzo dobrej walce sędziowie przyznali zwycięstwo wynikiem 2:1 bardziej utytułowanemu przeciwnikowi. Michał Polak to wielokrotny medalista Mistrzostw Polski oraz członek Kadry Polski w wersji K-1 Rules.

PARTNERZY

Politechnika Lubelska  UM Lublin  Lubelskie    PZKb   FSMM Rodzina 3 PlusKarta dużej rodziny

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest  przy pomocy finansowej Miasta Lublin

Media i Sponsorzy

Twitter  Instagram  Facebook