..

...

Jakub Kalinowski znowu jedzie na MŚ WAKO

W Sarajewie Jakub Kalinowski nie miał szczęścia w losowaniu i w pierwszej walce trafił na reprezentanta Niemiec  RMADAN AL-AMIN (GER), który później ponownie został Mistrzem Świata. Kuba będzie miał jeszcze jedną szansę w tym roku na zdobycie medalu, gdyż jedzie na  Mistrzostwa Świata WAKO w Kickboxingu PF, 23.11-01.12.2019 w Antalya (Turcja).
Czytaj więcej...

Jakub Kalinowski na Mistrzostwach Świata WAKO

 Na Mistrzostwa Świata WAKO (21-26.X) do stolicy Bośni i Hercegowiny  w Sarajewie dzięki wsparciu finansowemu z Gminy Lublin  pojechał zawodnik Sportowego Klubu Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej Jakub Kalinowski. Kuba startuje w kategorii -84 kg w wersji Light-contact. Walczy z Niemcem RMADAN AL-AMIN...
Czytaj więcej...

Puchar Polski Low Kick

Puchar Polski Low kick

W dniach 20-22.09.2019 w Jarosławiu odbył się  Puchar Polski Juniorów i Seniorów w Low Kicku. W zawodach wzięło udział 86 zawodników i zawodniczek z 36 klubów. Ze Sportowego Klubu Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej Cezary Osieł zajął I miejsce i zdobył Puchar Polski w kat. wag. -57 kg wśród seniorów...

Czytaj więcej...

Treningi

Treningi kick-boxingu z elementami K1,
Low kick, MMA i samoobrony
odbywają się w sali SP nr 21
w ramach projektu "Sportowa Szkoła"
w Lublinie przy ulicy Zuchów 1
Wznawiamy treningi od 17-08-2020r
i zapisy do programu KLUB 2020
Więcej informacji jest w zakładce:
Treningi i
Rozkład treningów

Kalendarz SKKBPL

loader

Newsletter

Zapraszamy na treningi
Klub jest parterem programu 
"Rodzina Trzy Plus" oraz "Ogólnopolska Karta dużej rodziny"
Obserwuj nasz Klubu na  FacebookuInstagramie i 
Twitterze
Kalendarz imprez sportowych PZKb w 2020r.

Aktualności

Emil Karasiński zdobywa brązowy medal.

W dniach 4-6 kwietnia w Nowy Mieście Lubawskim odbyły się  Mistrzostwa Polski Seniorów Light-Contact i Pointfighting. Dzięki dofinansowaniu z Gminy Lublin w mistrzostwach brali udział zawodnicy ze Sportowego Klubu Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej. Emil Karasiński zdobył brązowy medal w kategorii wagowej do 74 kg w wersji Pointfighting (wcześniej zwany semi-contactem) . Emil walkę o finał przegrał z Wojciechem Ołtarzewskim (KS X FIGHT), który później zdobył  Mistrzostwo Polski i został wybrany najlepszym zawodnikiem.

Emil jest studentem Politechniki Lubelskiej i był to jego debiut na Mistrzostwach Polski. W tej formule kategorii do 69 kg  walczył Bartłomiej Tarnowski, ale przegrał pierwszą walkę z Tomaszem Kurzejem (KS X FIGHT) - późniejszym Mistrzem Polski. Zawodnicy walczyli również w formule light-contact.  Emil w wygrywanej walce o medal doznał urazu kolana i musiał poddać walkę. Natomiast Bartek przegrał swoją pierwszą walkę eliminacyjną. Zawodników przygotowywał i sekundował im Dariusz Sigłowy.

PARTNERZY

Politechnika Lubelska  UM Lublin  Lubelskie    PZKb   FSMM Rodzina 3 PlusKarta dużej rodziny

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest  przy pomocy finansowej Miasta Lublin

Media i Sponsorzy

Twitter  Instagram  Facebook