.

.

...

Jakub Kalinowski znowu jedzie na MŚ WAKO

W Sarajewie Jakub Kalinowski nie miał szczęścia w losowaniu i w pierwszej walce trafił na reprezentanta Niemiec  RMADAN AL-AMIN (GER), który później ponownie został Mistrzem Świata. Kuba będzie miał jeszcze jedną szansę w tym roku na zdobycie medalu, gdyż jedzie na  Mistrzostwa Świata WAKO w Kickboxingu PF, 23.11-01.12.2019 w Antalya (Turcja).

Na Mistrzostwa Świata WAKO (21-26.X) do stolicy Bośni i Hercegowiny  w Sarajewie dzięki wsparciu finansowemu z Gminy Lublin  pojechał zawodnik Sportowego Klubu Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej Jakub Kalinowski. Kuba startuje w kategorii -84 kg w wersji Light-contact. Walczy z Niemcem RMADAN AL-AMIN...

W dniach 20-22.09.2019 w Jarosławiu odbył się  Puchar Polski Juniorów i Seniorów w Low Kicku. W zawodach wzięło udział 86 zawodników i zawodniczek z 36 klubów. Ze Sportowego Klubu Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej Cezary Osieł zajął I miejsce i zdobył Puchar Polski w kat. wag. -57 kg wśród seniorów...